Sveiki

 

 

Tai – aukščiausios kokybės veido ir kūno priežiūros priemonės, naudojamos profesionalų kosmetologijos kabinetuose, SPA centruose ir plastinės chirurgijos klinikose.Produktus,procedūras ir masažo techniką sukūrė bendrovės įkūrėjas prancūzas Christianas Colotte.

 

Visos veikliosios medžiagos, naudojamos gaminant „ BIOSEL“produktus, ekologiškai švarios, kruopščiai atrinktos ir patikrintos.Jų sudėtyje yra augalų ekstraktų, išgautų iš grūdų, vaisių bei žiedų ,vitaminų, Negyvosios jūros druskos, oligoelementų, jūrų dumblių ir augalinio kolageno. Bendrovės produkcijos filosofija nesuderinta su dirbtinių cheminių elementų naudojimu gamyboje, todėl odos priežiūros priemonių sudėtyje niekada nerasite genetiškai modifikuotų organizmų(GMO), gyvulinės kilmės produktų, dirbtinių konservantų(parabenų:methyl-,propyl,butyl-,ethyl-),propileno glikolio,Sodium Lauryl Sulfate (SLS) ir Sodium Laureth Sulfate (SLES), sintetinių  dažomųjų medžiagų ir pan.

Prekių ženklą „ BIOSEL“ sudaro keturios horizontalios juostelės, simbolizuojančios išskirtinę formulę „Biosequentielle“, kurią bendrovė naudoja gamindama produktus. Ch. Colotte’as besigilindamas į augalų pasaulį pastebėjo, kad gamtoje vykstantį biologinį procesą galima atkurti gaminant odos priežiūros priemones. Kiekvieną dieną augalas šaknimis iš žemės siurbia maistingąsias medžiagas, kurios per žievę kyla į lapus ir žiedus. Gaminant„BIOSEL“ priemones, imama skirtingų augalų veikliųjų  medžiagų iš šaknų, žievės, lapų ir žiedų. Jos derinamos taip, kad būtų gaunamas pageidaujamas rezultatas.Tai išskirtinis produktų gamybos metodas. Taigi „ BIOSEL“ – tai nepakartojamas, savitas, originalus ir efektyvus prekių ženklas.

Kiekvieno produkto pakuotėje nurodytas jo energinis kodas: In arba Jang.Jis priklauso nuo pradinės formulės, t. y. vyraujančių aktyviųjų medžiagų:jei vyrauja elementai iš šaknų ir žievės, gaunamas produktas, kurio energinis kodas In, jei iš lapų ir žiedų – Jang.Vakarų technologijos ir Rytų filosofija apjungta į vieną ,kas ir padeda išlaikyti pozicijas kintančioje rinkoje. Bendrovė gamina įvairioms odos problemoms bei skirtingiems odos tipams skirtas priemones.Pagal „BIOSEL“ yra dvi priežastys, dėl kurių atsiranda odos pažeidimų. Pirma, dėl energijos pertekliaus organizme (riebi oda, aknė,inkštirai, kuperozė ir pan.) – naudojamas odą raminantis In produktas. Antra, dėl energijos trūkumo(sausa, raukšlėta, papilkėjusi oda ir pan.) – naudojama odoje vykstančius gyvybiškai svarbius procesus skatinanti bei stimuliuojanti Jang  priemonė.               „ BIOSEL“ produktas gali turėti ir neutralų energinį tapatumą.

 

 

 
smart foreash